Tunturi trenažöörid

 

Jooksurajad

Crosstrainerid

Veloergomeetrid

Sõudetrenažöörid

Tunturil on pikaajaline jooksuradade valmistamise kogemus. Tänu uurimistööle ja põhjalikule komponentide valikule on Tunturil kodukasutusse võetavatele jooksuradadele pakkuda ülipikk garantiiperiood. Viimaste uuendustena võib välja tuua ainulaadse jooksulindi, mis vähendab oluliselt koormust liigestele ja PSC funktsiooni, mis reguleerib lindi kiirust vastavalt jooksja kiirusele. Jooksutreeningud pole olnud kunagi varem nii meeldivad kui kasutades Tunturi tooteid!

 

Crosstraineritega treenid samaaegselt nii jalalihaseid, kui ka käe-, õlavöötme-, selja- ja teisi kehalihasid. Crosstraineriga treenides puudub põrutav koormus, mis on iseloomulik jooksutreeningule. See säästab liigeseid ning võimaldab edukalt arendada jalalihaseid traumajärgse taastusravi järel. Kõigil Tunturi crosstraineritel on pedaalide ja sauade ühenduse asend muudetav.

Treenimine veloergomeetril on suurepärane ja ohutu viis oma kehalise vormi parendamiseks. Tunturi veloergomeetritel on suur koormuse seadmise ulatus, mis võimaldab treenida samahästi algajal rattaspordihuvilisel kui tippsportlasel. Kuna treeningu koormus veloergomeetril on väga hästi kontrollitav ning keharaskus on toestatud, sobivad veloergomeetrid taastustreeninguteks mitut liiki vigastustest ja haigustest nagu näiteks südamehaigused või liigesevigastused, samuti vanemas eas olevatele inimestele.

 

Sõudetrenažöörid on kõrgelt hinnatud treeninguvahendid, sest nad võimaldavad treenida peaaegu kõiki lihaseid - kusjuures kasutajal endal on võimalik valida need lihased, millele pöörata põhitähelepanu. Kuna liigutused on sujuvad, on vigastuse oht sõudetrenažööril treenides väga väike.